Yönetim Kurulu Başkanımız Şirin RODOPLU ŞİMŞEK, devam eden kümelenme destek programı hazırlık süreci kapsamında 27.11.2023 tarihinde Sanayi ve Teknoloji Başkanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürlüğü’nde yapılan istişare toplantısına katıldı.
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Uludağ Üniversitesi ve ilgili STK temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda; yapı malzemeleri, sürdürülebilir enerji ve güçlendirme üst başlıklarına bağlı olarak iş gücü piyasasını geliştirmek, test laboratuvarı oluşturmak ve yeni ürün/teknoloji geliştirmek üzere yapılacak başvuru detayları görüşüldü.
![](https://www.bursamimar.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/406273545_663457399269023_5218778556819914531_n.jpg)