Bu yıl 3-9 Ekim 2022 tarihlerinde kutlanacak ‘Mimarlık Haftası’ kapsamında Şubemizde gerçekleşecek etkinlikler arasında Mimarlık öğrencilerinin serbest el ve farklı teknikteki çalışmalarının yer alacağı ‘Mimarlık-Baslangıç’ temalı sergi yapılacaktır.
Halihazırda var olan ve/veya yeni yapacakları çalışmalarla sergide yer almak isteyen öğrencilerimizin 5 Ekim 2022, saat 18.00’a kadar Şube’ye başvurması rica olunur.
![](https://www.bursamimar.org.tr/wp-content/uploads/2022/09/MİMARLIK-HAFTASI-3-9-EKİM--1024x1024.jpg)
![](https://www.bursamimar.org.tr/wp-content/uploads/2022/09/MİMARLIK-HAFTASI-3-9-EKİM--1024x1024.jpg)