“Çok Katmanlı Kültürel Miras Alanlarının Geleceğe Aktarılması Tartışmaları” üst temasıyla ele aldığımız sunum dizisinin “Mimari Rekonstrüksiyon’ a Kuramsal Yaklaşımlar” başlığı altındaki birinci oturumu tamamladık.
Yönetim Kurulu Sekreter Üyemiz Rahmi DEDE’ nin moderatorlüğünde ve online olarak gerçekleşen program konuklarımız Prof.Deniz MAZLUM’ a ve Doç.Dr.Elvan Ebru OMAY POLAT’ a aktardıkları değerli bilgiler için teşekkür ederiz.
*Çevrimiçi tüm etkinliklerimiz Şubemiz YouTube kanalı “Bursa Mimar TV” üzerinden tekrar izlenebilmektedir.
![](https://www.bursamimar.org.tr/wp-content/uploads/2021/06/192189855_1744123532426471_1835107710136101756_n.jpg)