Geçmiş Dönem Temsilcilik ve Şube Yönetim Kurulları

MİMARLAR ODASI BURSA TEMSİLCİLİĞİ DÖNEMLERİNDE YÖNETİM KURULLARINDA GÖREV ALAN ÜYELERİMİZ

I.DÖNEM: (19.09.1974 – 17.11.1975)

Başkan : Mustafa EROĞLU
Sekreter Üye : Eser CEYHAN
Sayman Üye : Mümin BAKACAK
II.DÖNEM: (18.11.1975 – 02.11.1976)
Başkan : Mümin BAKACAK
Sekreter Üye : Metin BELEN
Sayman Üye : Basri SÖNMEZ
Üye : Mustafa EROĞLU
Üye : Teoman ÖZALP

III.DÖNEM: (03.11.1976 – 17.11.1977)
Başkan : Metin BELEN
Sekreter Üye : Özden TERZİ
Sayman Üye : Hasan VARHAN
Üye : Mahmut AYDIN
Üye : Basri SÖNMEZ

IV.DÖNEM: (18.11.1977 – 17.11.1978)
Başkan : Mahmut AYDIN
Sekreter Üye : Basri SÖNMEZ
Sayman Üye : Hasan VARHAN
Üye : Ergün KÖKSAL
Üye : Salih SİNCİK

V.DÖNEM: (18.11.1978 – 10.12.1979)
Başkan : Mahmut AYDIN
Sekreter Üye : Basri SÖNMEZ
Sayman Üye : Fikret BAYTÖRE
Üye : Fevzi KÜÇÜKÖZEN
Üye : Salih SİNCİK

VI.DÖNEM: (11.12.1979 – 24.02.1981)
Başkan : Hasan VARHAN
Sekreter Üye : Engin URCAN (23.05.1980’ e kadar)
Sayman Üye : Fikret BAYTÖRE
Üye : Basri SÖNMEZ
Üye : Ömer ESMER
23.05.1880’ den sonra
Sekreter Üye : Basri SÖNMEZ
Üye : Fevzi KÜÇÜKÖZEN

VII.DÖNEM: (25.02.1981 – 08.01.1982)
Başkan : Fikret BAYTÖRE (08.09.1981’ e kadar)
II.Başkan : Taylan AYKAÇ
Sekreter Üye : İsmail KINDIR
Sayman Üye : Ferruh GENÇ (25.08.1981’ e kadar)
Sekreter Yrd. : Zafer ÜNVER
21.09.1981’ den sonra
Başkan : Mithat KIRAYOĞLU (21.09.1981’ den sonra)
Sekreter Üye : İsmail KINDIR (21.09.1981’ den sonra)
Sayman Üye : Ömer Tahir GÜLKOKAR
Üye : Taylan AYKAÇ
Üye : Zafer ÜNVER

VIII.DÖNEM: (09.01.1982 – 21.01.1984)
Başkan : Mahmut AYDIN
Sekreter Üye : Mithat KIRAYOĞLU
Sayman Üye : Ömer Tahir GÜLKOKAR
Üye : Zafer ÜNVER
Üye : Gökçe KÖKSAL (Ağustos 1982’ ye kadar)
Recayi COŞKUN (Ağustos 1982’ den sonra)

IX.DÖNEM: (22.01.1984 – 07.12.1985 )
Başkan : Bora AKÇAY
Sekreter Üye : Melih TÜRA
Sayman Üye : Selçuk ERNA
Üye : Erhan MERT
Üye : Alev GÜNDÜZ (24.07.1984’ ye kadar)
Üye : Ömer Tahir GÜLKOKAR (07.08.1984’ den sonra)

X.DÖNEM: (08.12.1985 – 23.05.1987)
Başkan : Bora AKÇAY
Sekreter Üye : Melih TÜRA
Sayman Üye : Selçuk ERNA
Üye : Zafer KARALI
Üye : Kenan AKAN (03.07.1986’ ya kadar)
Üye : İsmail KINDIR (09.07.1986’ dan sonra)

 

MİMARLAR ODASI BURSA ŞUBESİ YÖNETİM KURULLARINDA GÖREV ALAN ÜYELERİMİZ

I.DÖNEM: (1987-1988)
Başkan : Bora AKÇAY
II.Başkan : E.Nejat GÖKAY
Sekreter Üye : Melih TÜRA
Sayman Üye : M.Orhan EFE
Üye : Adnan TARI
Üye : Ahmet ARABACIOĞLU
Üye : M.Derya KANGAL

II.DÖNEM: (1988-1990)
Başkan : E.Nejat GÖKAY (23.08.1988’den sonra II.Başkan)
II.Başkan : M.Orhan EFE (23.08.1988’den sonra I.Başkan)
Sekreter Üye : Nilay ONART (01.06.1988′ e kadar)
Sayman Üye : M.Derya KANGAL
Üye : Bora AKÇAY (04.04.1988′ e kadar)
Üye : Kenan AKAN
Üye : Zafer KARALI (23.06.1988′ e kadar)
Üye : Orhan SARIÇAM (23.04.1988′ den 23.06.1988′ e)
Üye : Adnan ARTAN (15.06.1988′ den sonra Sekreter Üye)
Üye : Recep ACAR (14.07.1988′ den sonra)
Üye : Hilmi TAVUKÇUOĞLU (14.07.1988′ den sonra)

III.DÖNEM: (1990-1992)
Başkan : M.Orhan EFE
II.Başkan : E.Nejat GÖKAY
Sekreter Üye : Adnan ARTAN
Sayman Üye : M.Derya KANGAL
Üye : Kenan AKAN
Üye : A.Hamdi DOSTOĞLU (02.04.1990′ a kadar)
Üye : Ahmet ARABACIOĞLU (06.06.1991′ e kadar)
Üye : Turgay ERDEM (06.06.1991′ den sonra üye)
Üye : Celal ERSÖZ (19.04.1990′ dan 04.11.1991′ e kadar)
Üye : Haluk ERTEKİN (14.11.1991′ den sonra)

IV.DÖNEM: (1992-1994)
Başkan : M.Orhan EFE
II.Başkan : M.Derya KANGAL
Sekreter Üye : Turgay ERDEM (07.10.1993′ e kadar)
Sayman Üye : Selim LÜMALI
Üye : Adnan ARTAN
Üye : Melih TÜRA (07.10.1993′ ten itibaren Skr. Üye)
Üye : Hasan SUNA

V.DÖNEM: (1994-1996)
Başkan : Melih TÜRA (19.01.1995′ e kadar)
II.Başkan : Neslihan DOSTOĞLU
Sekreter Üye : Şükrü ÖZKAN
Sayman Üye : Selim LÜMALI
Üye : Şaziye SEZGİNER
Üye : H.Engin KIRAYOĞLU
Üye : Osman AYRADİLLİ (20.01.1995′ ten itibaren Başkan)
Üye : Defne BENOL ACAR (20.01.1995′ ten itibaren)

VI.DÖNEM: (1996-1998)
Başkan : Osman AYRADİLLİ
II.Başkan : Selim LÜMALI
Sekreter Üye : Şükrü ÖZKAN
Sayman Üye : Turgay ERDEM
Üye : Salih TAÇ
Üye : Halil BAYAM
Üye : A.Hamdi DOSTOĞLU (06.01.1998′ e kadar)
Üye : Nurdan TOPOĞRAF (06.01.1998′ den itibaren)

VII. DÖNEM (1998-2000)
Başkan : Turgay ERDEM
II.Başkan : Hüseyin KONÇAK (12.02.1998 – 16.03.1999)
Defne BENOL ACAR (16.03.1999 ‘den itibaren )
Sekreter Üye : Nurdan TOPOĞRAF
Sayman Üye : Selahattin ERDİ
Üye : Şükrü ÖZKAN (12.02.1998 – 24.03.1998)
Üye : Halil BAYAM (24.03.1998′ den itibaren )
Üye : Nizamettin KAYA (12.02.1998 – 28.09.1999)
Üye : Şennur AY (28.09.1999’ den itibaren )
Üye : Naci YILMAZ

VIII. DÖNEM (2000-2002)
Başkan :Turgay ERDEM
II.Başkan : Defne BENOL ACAR (04.04.2001’ den itibaren Sekreter Üye)
Sekreter Üye : Nurdan TOPOĞRAF (04.04.2001’ den itibaren Üye)
Sayman Üye : Tuncay DURGUT
Üye : Melih TÜRA (04.04.2001’ den itibaren II.Başkan)
Üye : Ümmühan ALPTEKİN
Üye : Başak SİNCİK AZDER

IX. DÖNEM (2002-2004)
Başkan :Turgay ERDEM
II. Başkan :İsmail KINDIR
Sekreter Üye : Dr. Timur KAPROL
Sayman Üye :Tuncay DURGUT
Üye :Ahmet AYBAR
Üye :Asuman BİLSEL
Üye :Recep ÇOHAN

X. DÖNEM (2004-2006)

Başkan : Ahmet AYBAR
II. Başkan : Melih TÜRA
Sekreter Üye : Işıl Z. GENÇOĞLU MAYDAER, Figen AKŞEN (21.04.2004)
Sayman Üye : Mithat Mete ÖZGEN, Şenol ŞİMŞEK (16.11.2005)
Üye : Ahmet ARABACIOĞLU
Üye : Ömer Tahir GÜLKOKAR, Oya SELMEN KANBİR (20.05.2004), Şenol ŞİMŞEK (29.09.2004)
Üye : Figen AKŞEN, Asuman BİLSEL (21.04.2004)

XI.DÖNEM (2006-2008)
Başkan : Melih TÜRA
II.Başkan : Kenan AKAN
Sekreter Üye : Gökhan YILDIZ
Sayman Üye : Şenol ŞİMŞEK
Üye : Murat TAŞ
Üye : Nizamettin KAYA
Üye : Ozan ERGÜN

XII.DÖNEM (2008-2010)
Başkan : Şenol ŞİMŞEK
II.Başkan : Kenan AKAN
Sekreter Üye : Gökhan YILDIZ
Sayman Üye : Ali TUĞCU
Üye : Murat TAŞ
Üye : Esma YAZICI (12.10.2009)
Üye : Nizamettin KAYA
Üye : Figen AKŞEN (12.10.2009)

XIII.DÖNEM (2010-2012)

Başkan : Nizamettin KAYA
II. Başkan : Bahadır DEDELEROĞLU (04.03.2010-03.08.2010), Özlem AYHAN (03.08.2010′ dan itibaren)
Sekreter Üye : Şirin RODOPLU
Sayman Üye : Ufuk KINA
Üye : Özlem AYHAN (04.03.2010-03.08.2010)
Üye : Ali TUĞCU
Üye : Gökhan YILDIZ
Üye : Erol PÜRCÜ (03.08.2010′ dan itibaren)

XIV.DÖNEM (2012-2014)

Başkan : Nizamettin KAYA
II. Başkan : Serkan SAPAN
Sekreter Üye : Şirin RODOPLU ŞİMŞEK (05.03.2012-11.10.2012), Üzeyir GÜVEN (19.10.2012’ den itibaren)
Sayman Üye : Erdem YURDUSEVER
Üye : Erol PÜRCÜ (05.03.2012-25.04.2013), Murat KÖSELER (25.04.2013’ den itibaren)
Üye : Elif ŞEHİTOĞLU (05.03.2012-11.04.2013)i Burçak ŞİRİN (25.04.2013’ den itibaren)
Üye : Özlem KÖPRÜLÜ BAĞBANCI (05.03.2012-02.05.2013),Erdal MELİKŞAH (02.05.2013-07.11.2013),Necati DEMİRTAŞ (07.11.2013’ den itibaren)

XV.DÖNEM (2014-2016)

Başkan : Can ŞİMŞEK

II.Başkan : Erdem YURDUSEVER

Sekreter Üye : Banu BAYRAK TÜMER

Sayman Üye : Üzeyir GÜVEN

Üye : Nizamettin KAYA (27.02.2014-04.03.2014)

Üye : Burçak ŞİRİN

Üye : Seyhun ÖNER

Üye : Tanju YÜZEN (04.03.2014-20.01.2016)

Üye : Hakan TOPÇU (26.01.2016 – 07.02.2016)

XVI.DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Başkan : Can ŞİMŞEK (12.02.2016-29.06.2017) , Can ŞİMŞEK ( 10.08.2017- 25.02.2018)

2. Başkan : Üzeyir GÜVEN (12.02.2016 – 29.06.2017) , Üzeyir GÜVEN (10.08.2017 – 25.02.2018)

Sekreter Üye : Zühal Aslı SAKA (12.02.2016 – 29.06.2017) , Ayşe İsmet ŞENER COŞKUN (10.08.2017 – 25.02.2018)

Sayman Üye : İlke ÇALIŞKAN (12.02.2016 – 07.07.2017) , Şaban ÖZTÜRK (10.08.2017 – 25.02.2018)

Üye : Seyhun ÖNER (12.02.2016 – 29.06.2017) , Banu BAYRAK TÜMER (10.08.2017 – 25.02.2018)

Üye : Ömer Faruk ŞAHİN (12.02.2016 – 07.07.2017) , Hasan ERTAŞ (10.08.2017 – 25.02.2018)

Üye :Nazlı YILMAZ (12.02.2016 – 10.05.2016) , Mustafa KÖSE (17.05.2016 – 29.06.2017) , Mustafa KÖSE (10.08.2017 – 25.02.2018)