Komite ve Komisyonlar

KENTSEL DÖNÜŞÜM VE PLANLAMA KOMİSYONU

YÖNETMELİK KOMİSYONU

SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER KOMİTESİ

H.Aşkın ŞENCAN Şirin RODOPLU ŞİMŞEK Şirin RODOPLU ŞİMŞEK
Uğur ATMACA Hasan ERTAŞ Murat Emrah SAKA
Ferda GÜZELDAĞ Murat Emrah SAKA Funda BAYRAM
Kenan AKAN Elçin Fatma ERGİN E.Nejat GÖKAY
Şeyma TURAN Özden Seçil TÜLÜ Naz ALKAN
Musa YARAT Banu BAYRAK TÜMER Uğur ATMACA
Mehmet Fatih ÇELEBİ Mustafa Kasım BOYACI Tuğba SAYAR
Salih Orkun KASA Gürkan BİLGİN Deniz KETİZMEN
Aydanur KILINÇ Şükriye HAYTURAL Ramazan TAŞ
İlknur BAYDAR Zeynep Sena SANCAK
Funda BAYRAM Sedanur YILDIZ
Musa YARAT Nazlıcan KAYNAR
Cerem SUDAŞ Esma EKER
Bora AKIN Büşra GÜLDAĞLI
Hülya Bengü İLGÜZ Gayem Duygu YETER
Muhsin KAPUCİ Ezgi Ece ALTUN
Kurtuluş GÖKTAŞ Elif Gülşen AKIN
İsmet BİLBEY Neslişah ERDEM
Ahsen SEVİK Muhammed KABA
Zeynep KARAKAŞ Merve LOKMACIOĞLU
Ersin GÖKTEPE Seha TOSUN
Yusuf İNCE Neslişah TÜKENMEZ
Özge ŞANLI Mustafa Kasım BOYACI
Salih UYUMAZER
Dilan NARÇİN UYUMAZER
Umutcan ACAR
Semih UYAR
Mücahit Halil MERCAN
Ece AKBAL
Merve DURUSAN
Şükriye HAYTURAL
İlknur BAYDAR
Fadime Ezgi UÇMAZ
Ecem TANER
Filiz TAŞTAN KOÇOĞLU
Mert Kamil DEMİR
Tuğba AYAZHAN
Ecem YÜCEL
Cerem SUDAŞ
Bilge SÖNMEZ BELGİNKURT
Şeref GÜNDÜZ
Erdem TOPSAKAL
Kübra BAYRAK
Sevgi BAYSAL
Ayşegül ARAT
Şükran TORUN
Mustafa YILMAZ
Hülya Bengü İLGÜZ
Ferhat HAYTURAL
B. Ceren KORKMAZ
İnci EREN
Musa YARAT
Naci YILMAZ
Zeki Batuhan ÖZTÜRK
Rabia ÇETİNKAYA
Neriman ESEN ÖZTÜRK
Enes Mirza ÖZKAYNAK
Milada GASANOVA
Beret YEĞEN
Merve SOY
Ahsen SEVİK
Zeynep KARAKAŞ
Gizem ÇOŞKUN
Engin ÖZDEMİR

PLAN İNCELEME KOMİSYONU

MESLEKİ UYGULAMA VE DENETİM (MUDK)

KENT VE MİMARLIK KOMİTESİ

Üzeyir GÜVEN Funda BAYRAM Funda BAYRAM
Ömer Faruk ŞAHİN Büşra GÜLDAĞLI Melih TÜRA
Uğur ATMACA Gayem Duygu YETER Rukiye ADAŞIROĞLU
Gürkan BİLGİN Mustafa Kasım BOYACI Nuray ADAL
Fırat EMİROĞLU Gürkan BİLGİN Ramazan TAŞ
Banu BAYRAK TÜMER Bora AKIN Zeynep Sena SANCAK
Ferda GÜZELDAĞ Berat YEĞEN Sedanur YILDIZ
Selim AKYILDIZ Merve SOY Nazlıcan KAYNAR
Alper CAN Baran Hamdullah SAROHAN Esma EKEN
Özge KAMIŞ
Ayşenur ARSLAN
Mustafa Kasım BOYACI
Gürkan BİLGİN
Mücahit Halil MERCAN
Hatice Kübra ÖZEKMEKÇİ
Tarık ŞENAY
Hülya Bengü İLGÜZ
Naci YILMAZ
Özge ÇALIŞKAN
Berat YEĞEN
Merve SOY
Ahsen SEVİK
Zeynep KARAKAŞ
Engin ÖZDEMİR
Suzan Çağıl CESUR TÜRKMEN
YARIŞMALAR KOMİTESİ TARİHİ ÇEVRE KORUMA VE RESTORASYON KOMİTESİ İZNİK KOMİTESİ
H. Aşkın ŞENCAN YADİGAR ESİN ESEN AYTEN BAŞDEMİR TACİROĞLU
Murat Emrah SAKA KENAN AKAN ÜMMÜHAN ALPTEKİN
Elçin Fatma ERGİN OĞUZ YEKE ELİF ŞEHİTOĞLU
Hülya Bengü İLGÜZ SALİHA TUPAL YEKE UFUK GÖKSU
Özgür EDİZ BORA AKIN YADİGAR ESİN ESEN
Ramazan TAŞ HATİCE KINALI BURCU SOYKÖK
Zeynep Sena SANCAK MEHMET FATİH ÇELEBİ FATMA NUR ÖZÜPAK
Sedanur YILDIZ AYDANUR KILINÇ ÖZLEM AKAN
Nazlıcan KAYNAR GÜLÇİN TİRYAKİ ELİF ACAR BİLGİN
Esma EKEN ELİF ŞEHİTOĞLU ŞULE AYENGİN
Ferda GÜZELDAĞ ÖZLEM KÖPRÜLÜ BAĞBANCI MERGÜL AKGÜN
Baran Hamdullah SAROHAN BANU BAYRAK TÜMER FATİH TİRYAKİ
Ezgi Ece ALTUN ÜMMÜHAN ALPTEKİN MERYEM ERGÜN
Eyüp GUNDAK YUSUF ÖZDAMAR ELİF CABA
Özden Seçil TÜLÜ MURAT EMRAH SAKA İBRAHİM ARSLAN
Banu BAYRAK TÜMER TUĞÇE GÜLSEVEN MİRAY ÖMERCA AKYOL
Salih PANÇALI AYTEN BAŞDEMİR TACİROĞLU FADİME YILDIZ
Mustafa Kasım BOYACI SALİH TİTREK FİGEN KIVILCIM ÇORAKBAŞ
Ayşenur ARSLAN SEFANUR BAŞTÜRK SALİH TİTREK
Özge KAMIŞ MERVE ŞENSÖZ
Mücahit Halil Mercan GİZEM ERYILMAZ
Merve DURUSAN SİNEM OKTAY
Musa YARAT
Muhammed Alperen KİBAR
Hatice Rumeysa ERDOĞAN
Nilgün DEĞİŞMEN
Ahmet Serdar KARTAL
Salih RAMAZANOĞLU
Tülin ÖZMEN
Ayhan ABANOZCU
H.Murat BOSTANCI
Hakan TOPÇU
Sezer SEÇGİNLİ
Gökçe ARAÇ
Bora AKIN
Nizamettin KAYA
Kurtuluş GÖKTAŞ
Zeki Batuhan ÖZTÜRK
Enes Mirza ÖZKAYNAK
Milada GASANOVA
Merve SOY
Zeynep KARAKAŞ
Metehan SELİM
Özge ŞANLI
Erdem YURDUSEVER
Suzan Çağıl CESUR TÜRKMEN
ELİF MUTLU
ESRA GÜLENÇ
HANLAR BÖLGESİ KOMİSYONU
NESLİHAN DOSTOĞLU
ŞİRİN RODOPLU ŞİMŞEK
RAHMİ DEDE
MİTHAT KIRAYOĞLU
ÖZLEM KÖPRÜLÜ BAĞBANCI
İSMET ÖNER
ÜMMÜHAN ALPTEKİN
ELİF ŞEHİTOĞLU
AYTEN BAŞDEMİR TACİROĞLU
OĞUZ YEKE
ALPER GÖNÜL
TUBA SARI
YADİGAR ESİN ESEN
DENİZ ILDIZ ÖNER
SERMİN ÇAKICI ALP
H.KÜBRA EĞRİ

YARIŞMALAR KOMİTESİ

H. Aşkın ŞENCAN
Murat Emrah SAKA
Elçin Fatma ERGİN
Hülya Bengü İLGÜZ
Özgür EDİZ
Ramazan TAŞ
Zeynep Sena SANCAK
Sedanur YILDIZ
Nazlıcan KAYNAR
Esma EKEN
Ferda GÜZELDAĞ
Baran Hamdullah SAROHAN
Ezgi Ece ALTUN
Eyüp GUNDAK
Özden Seçil TÜLÜ
Banu BAYRAK TÜMER
Salih PANÇALI
Mustafa Kasım BOYACI
Ayşenur ARSLAN
Özge KAMIŞ
Mücahit Halil Mercan
Merve DURUSAN
Musa YARAT
Muhammed Alperen KİBAR
Hatice Rumeysa ERDOĞAN
Nilgün DEĞİŞMEN
Ahmet Serdar KARTAL
Salih RAMAZANOĞLU
Tülin ÖZMEN
Ayhan ABANOZCU
H.Murat BOSTANCI
Hakan TOPÇU
Sezer SEÇGİNLİ
Gökçe ARAÇ
Bora AKIN
Nizamettin KAYA
Kurtuluş GÖKTAŞ
Zeki Batuhan ÖZTÜRK
Enes Mirza ÖZKAYNAK
Milada GASANOVA
Merve SOY
Zeynep KARAKAŞ
Metehan SELİM
Özge ŞANLI
Erdem YURDUSEVER
Suzan Çağıl CESUR TÜRKMEN
Elif MUTLU

YARIŞMALAR KOMİTESİ

H. Aşkın ŞENCAN
Murat Emrah SAKA
Elçin Fatma ERGİN
Hülya Bengü İLGÜZ
Özgür EDİZ
Ramazan TAŞ
Zeynep Sena SANCAK
Sedanur YILDIZ
Nazlıcan KAYNAR
Esma EKEN
Ferda GÜZELDAĞ
Baran Hamdullah SAROHAN
Ezgi Ece ALTUN
Eyüp GUNDAK
Özden Seçil TÜLÜ
Banu BAYRAK TÜMER
Salih PANÇALI
Mustafa Kasım BOYACI
Ayşenur ARSLAN
Özge KAMIŞ
Mücahit Halil Mercan
Merve DURUSAN
Musa YARAT
Muhammed Alperen KİBAR
Hatice Rumeysa ERDOĞAN
Nilgün DEĞİŞMEN
Ahmet Serdar KARTAL
Salih RAMAZANOĞLU
Tülin ÖZMEN
Ayhan ABANOZCU
H.Murat BOSTANCI
Hakan TOPÇU
Sezer SEÇGİNLİ
Gökçe ARAÇ
Bora AKIN
Nizamettin KAYA
Kurtuluş GÖKTAŞ
Zeki Batuhan ÖZTÜRK
Enes Mirza ÖZKAYNAK
Milada GASANOVA
Merve SOY
Zeynep KARAKAŞ
Metehan SELİM
Özge ŞANLI
Erdem YURDUSEVER
Suzan Çağıl CESUR TÜRKMEN
Elif MUTLU

YARIŞMALAR KOMİTESİ

H. Aşkın ŞENCAN
Murat Emrah SAKA
Elçin Fatma ERGİN
Hülya Bengü İLGÜZ
Özgür EDİZ
Ramazan TAŞ
Zeynep Sena SANCAK
Sedanur YILDIZ
Nazlıcan KAYNAR
Esma EKEN
Ferda GÜZELDAĞ
Baran Hamdullah SAROHAN
Ezgi Ece ALTUN
Eyüp GUNDAK
Özden Seçil TÜLÜ
Banu BAYRAK TÜMER
Salih PANÇALI
Mustafa Kasım BOYACI
Ayşenur ARSLAN
Özge KAMIŞ
Mücahit Halil Mercan
Merve DURUSAN
Musa YARAT
Muhammed Alperen KİBAR
Hatice Rumeysa ERDOĞAN
Nilgün DEĞİŞMEN
Ahmet Serdar KARTAL
Salih RAMAZANOĞLU
Tülin ÖZMEN
Ayhan ABANOZCU
H.Murat BOSTANCI
Hakan TOPÇU
Sezer SEÇGİNLİ
Gökçe ARAÇ
Bora AKIN
Nizamettin KAYA
Kurtuluş GÖKTAŞ
Zeki Batuhan ÖZTÜRK
Enes Mirza ÖZKAYNAK
Milada GASANOVA
Merve SOY
Zeynep KARAKAŞ
Metehan SELİM
Özge ŞANLI
Erdem YURDUSEVER
Suzan Çağıl CESUR TÜRKMEN
Elif MUTLU

YARIŞMALAR KOMİTESİ

H. Aşkın ŞENCAN
Murat Emrah SAKA
Elçin Fatma ERGİN
Hülya Bengü İLGÜZ
Özgür EDİZ
Ramazan TAŞ
Zeynep Sena SANCAK
Sedanur YILDIZ
Nazlıcan KAYNAR
Esma EKEN
Ferda GÜZELDAĞ
Baran Hamdullah SAROHAN
Ezgi Ece ALTUN
Eyüp GUNDAK
Özden Seçil TÜLÜ
Banu BAYRAK TÜMER
Salih PANÇALI
Mustafa Kasım BOYACI
Ayşenur ARSLAN
Özge KAMIŞ
Mücahit Halil Mercan
Merve DURUSAN
Musa YARAT
Muhammed Alperen KİBAR
Hatice Rumeysa ERDOĞAN
Nilgün DEĞİŞMEN
Ahmet Serdar KARTAL
Salih RAMAZANOĞLU
Tülin ÖZMEN
Ayhan ABANOZCU
H.Murat BOSTANCI
Hakan TOPÇU
Sezer SEÇGİNLİ
Gökçe ARAÇ
Bora AKIN
Nizamettin KAYA
Kurtuluş GÖKTAŞ
Zeki Batuhan ÖZTÜRK
Enes Mirza ÖZKAYNAK
Milada GASANOVA
Merve SOY
Zeynep KARAKAŞ
Metehan SELİM
Özge ŞANLI
Erdem YURDUSEVER
Suzan Çağıl CESUR TÜRKMEN
Elif MUTLU