Yönetim Kurulu
16.DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
Başkan Can ŞİMŞEK (12.02.2016-29.06.2017) , Can ŞİMŞEK ( 10.08.2017- ….. )
2. Başkan Üzeyir GÜVEN (12.02.2016 – 29.06.2017) , Üzeyir GÜVEN (10.08.2017 – …..)
Sekreter Üye Zühal Aslı SAKA (12.02.2016 – 29.06.2017) , Ayşe İsmet ŞENER COŞKUN (10.08.2017 – …..)
Sayman Üye İlke ÇALIŞKAN (12.02.2016 – 07.07.2017) , Şaban ÖZTÜRK (10.08.2017 – ……)
Üye Seyhun ÖNER (12.02.2016 – 29.06.2017) , Banu BAYRAK TÜMER (10.08.2017 – ……)
Üye Ömer Faruk ŞAHİN (12.02.2016 – 07.07.2017) , Hasan ERTAŞ (10.08.2017 – ……)
Üye Nazlı YILMAZ (12.02.2016 – 10.05.2016) , Mustafa KÖSE (17.05.2016 – 29.06.2017) , Mustafa KÖSE (10.08.2017 – ……)
16. DÖNEM YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ
Üye Hakan TOPÇU (12.02.2016 – 29.06.2017) , Öznur TOPÇU KAYMAK (10.08.2017 – …..)
Üye Serhat AYTI (12.02.2016 – 07.07.2017) , Ecem ÇAKIR (10.08.2017 – ……)
Üye Bihter GÖRÜŞEN (12.02.2016 – 29.06.2017) , Deniz ILDIZ ÖNER (10.08.2017 – ……)
Üye Fuat KUMOVA (12.02.2016 – 07.07.2017) , Bilge DEMİRKILIÇ (10.08.2017 – ……)
Üye Funda ÇELEBİ (12.02.2016 – 07.07.2017) , Ferhat HAYTURAL (10.08.2017 – …..)
Üye Can ŞAHİN (12.02.2016 – 29.06.2017) , Mustafa BALCI (10.08.2017 – ……)
Üye Dilan NARÇİN UYUMAZER (10.08.2017 – …….)