Komite ve Komisyonlar

KENTSEL DÖNÜŞÜM VE PLANLAMA KOMİSYONU

İMAR VE YÖNETMELİK KOMİSYONU

SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER KOMİTESİ

H.Aşkın ŞENCAN H.Aşkın ŞENCAN Ömer Faruk ŞAHİN
Üzeyir GÜVEN Üzeyir GÜVEN Şirvan KAYA
Salih Orkun KASA Mustafa SAĞLIK Yener ERCANLI
Kenan AKAN Recep EYYÜPOĞLU Özlem ŞAHİN
Şeyma TURAN Salih Orkun KASA Özge KOÇ
Musa YARAT Selim Turan ASLAN Hatice KINALI
Mehmet Fatih ÇELEBİ Kenan AKAN Tuğba GÖKÇEN
Özden Seçil TÜLÜ Şeyma TURAN Gürkan BİLGİN
Aydanur KILINÇ Musa YARAT Derya OLCAR
Ahmet SAĞLAM Mehmet Fatih ÇELEBİ Banu BAYRAK TÜMER
Funda BAYRAM Aydanur KILINÇ Kübra BAYRAK
Cem HACIOĞLU Ahmet SAĞLAM Funda BAYRAM
Banu BAYRAK TÜMER Funda BAYRAM Arzu ÖZBAYRAK
Kübra BAYRAK Tuğba GÖKÇEN MEHMET FATİH ÇELEBİ
Tuğçe GÜLSEVEN Banu BAYRAK TÜMER Özge TAŞKIRAN
Arzu ÖZBAYRAK Şirin RODOPLU ŞİMŞEK Ferda GÜZELDAĞ
Nuray ADAL Şeniz DÖVER Didem AKANSU
Yusuf ÖZDAMAR Seha TOSUN
Murat Emrah SAKA
Tuğçe GÜLSEVEN
Nuray ADAL
Zümre İLGÜN SELÇUK
Gökhan KÖSE
Ercan MUTLU
Melike GÜLER
Zübeyde ŞİMŞEK

DIŞ İLİŞKİLER(MESLEK ODALARI,BELEDİYELER)

ÇALIŞANLAR KOMİSYONU(KAMUDA,ÖZELDE VE SERBEST)

MESLEKİ UYGULAMA VE DENETİM(MUDK)

H.Aşkın ŞENCAN Ufuk GÖKSU Üzeyir GÜVEN
Mustafa SAĞLIK Funda BAYRAM Recep EYYÜPOĞLU
Recep EYYÜPOĞLU Fatih TİRYAKİ Kenan AKAN
Ufuk GÖKSU Selin AYDOĞDU Mehmet Fatih ÇELEBİ
Mehmet Fatih ÇELEBİ Banu BAYRAK TÜMER Fatih TİRYAKİ
Gürkan BİLGİN Gülçin TİRYAKİ
Cem HACIOĞLU Banu BAYRAK TÜMER
Banu BAYRAK TÜMER Yusuf ÖZDAMAR
Salih Orkun KASA

HAKSIZ REKABET KOMİSYONU

TARİHİ ÇEVRE KORUMA VE RESTORASYON KOMİSYONU

GENÇ MİMARLAR VE MESLEĞE HAZIRLIK KOMİTESİ

Ufuk GÖKSU Ufuk GÖKSU Funda ÇELEBİ
Üzeyir GÜVEN Kenan AKAN Şeyma TURAN
Recep EYYÜPOĞLU Oğuz YEKE Hatice KINALI
Salih Orkun KASA Saliha TUPAL YEKE Mehmet Fatih ÇELEBİ
Banu BAYRAK TÜMER Bora AKIN Özden Seçil TÜLÜ
Murat Emrah SAKA Hatice KINALI Aydanur KILINÇ
Cem HACIOĞLU Mehmet Fatih ÇELEBİ Ahmet SAĞLAM
Salih TİTREK Aydanur KILINÇ Funda BAYRAM
Sefanur BAŞTÜRK Fatih TİRYAKİ Elçin Fatma ERGİN
Fatih TİRYAKİ Gülçin TİRYAKİ Selin AYDOĞDU
Elif ŞEHİTOĞLU Eyüp GUNDAK
Özlem KÖPRÜLÜ BAĞBANCI Banu BAYRAK TÜMER
Banu BAYRAK TÜMER Kübra BAYRAK
Ümmühan ALPTEKİN Arzu ÖZBAYRAK
Yusuf ÖZDAMAR
Murat Emrah SAKA
Tuğçe GÜLSEVEN
Ayten BAŞDEMİR
Salih TİTREK
Sefanur BAŞTÜRK

PLAN İNCELEME KOMİSYONU

KENT VE ENERJİ MİMARLIĞI KOMİTESİ

BASIN-YAYIN KOMİTESİ

Ömer Faruk ŞAHİN Funda ÇELEBİ Hasan ERTAŞ
Kenan AKAN Şeyma TURAN Can ŞİMŞEK
Aydanur KILINÇ Musa YARAT Şirvan KAYA
Gülçin TİRYAKİ Tuğba GÖKÇEN Özden Seçil TÜLÜ
Gürkan BİLGİN Derya OLCAR Funda ÇELEBİ
Banu BAYRAK TÜMER Banu BAYRAK TÜMER Selin AYDOĞDU
Tuğçe GÜLSEVEN Feyza KARAASLAN Banu BAYRAK TÜMER

YAPI YAŞAM KOMİTESİ

BİLİŞİM KOMİTESİ

YARIŞMALAR KOMİTESİ

Ömer Faruk ŞAHİN Ömer Faruk ŞAHİN Funda ÇELEBİ
Funda ÇELEBİ Hasan ERTAŞ Musa YARAT
Aydanur KILINÇ Musa YARAT Özden Seçil TÜLÜ
Funda BAYRAM Funda BAYRAM Funda BAYRAM
Banu BAYRAK TÜMER Elçin Fatma ERGİN Fatih TİRYAKİ
Kübra BAYRAK Selin AYDOĞDU Elçin Fatma ERGİN
Cengiz EKER Eyüp GUNDAK Selin AYDOĞDU
Banu BAYRAK TÜMER Eyüp GUNDAK
Banu BAYRAK TÜMER

DOĞAL YAŞAMI DESTEKLEME KOMİSYONU

Hasan ERTAŞ
Banu BAYRAK TÜMER
ECEM ÇAKIR
CANSU DEDE
MURAT KÖSELER
DEFNE BENOL
ÖZGÜR KURU
RAHMİ DEDE
NURHALE EFENDİOĞLU
ÖZLEM KÖPRÜLÜ BAĞBANCI