Komite ve Komisyonlar
Haksız Rekabet Komisyonu Üyeleri: Ücretli Çalışanlar Komisyonu Üyeleri: Kamuda Çalışanlar Komisyonu Üyeleri:
UFUK KINA MUSTAFA KASIM BOYACI BURÇAK ŞİRİN
ŞİRİN RODOPLU ŞİMŞEK MUHSİN KAPUCİ ATAKAN ÇETİNKAYA
ERDAL MELİKŞAH SEYHUN ÖNER ÖZLEM KÖPRÜLÜ BAĞBANCI
ASLIHAN KÖSE ALİ ÖZTAŞ AYŞE TARIM
YUSUF ÖZDAMAR KÜBRA EĞRİ FUNDA DEMİRDAĞ ATİLLA
AHMET BAYRAKTAR
Yapı Denetim Uygulama Komisyonu Üyeleri: Mesleki Uygulama ve Denetim Komisyonu (MUDK) Üyeleri: Meslek İçi Eğitim Komitesi Üyeleri:
ÜZEYİR GÜVEN M.ERKUT VARAL MUSTAFA KASIM BOYACI
YAŞAR BUMİN ÜZEYİR GÜVEN MUHSİN KAPUCİ
FEYZA KARAASLAN BEHÇET ERDOĞDU ONUR ATAÇ
ŞEREF ULUŞ MUSTAFA KASIM BOYACI ELİF ACAR BİLGİN
BEHÇET ERDOĞDU İLKE ÇALIŞKAN ÜZEYİR GÜVEN
NEŞE ŞENCAN GÖKŞEN YÜCEDAĞ ÖZLEM KÖPRÜLÜ BAĞBANCI
HÜSEYİN F. GÜNGÖRMÜŞ NURDAN TOPOĞRAF GÖKHAN YILDIZ
MÜGE BOYACI TUNCEL GÖKŞEN YÜCEDAĞ
AYŞEGÜL SAYDAMER MUHSİN KAPUCİ
ALİ TUĞCU
Yarışmalar Komitesi Üyeleri: Yapı ve Yaşam Komitesi Üyeleri: Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komitesi Üyeleri:
ÇİĞDEM YÜCEL ASİYE TUĞÇE ÇAĞLAR BAŞAK KUYUMCU
KORHAN EROL ASLIHAN KÖSE ERDAL MELİKŞAH
NACİ YILMAZ ELİF ŞEHİTOĞLU ERDEM YURDUSEVER
NİLGÜN DEĞİŞMEN EVREN BÖKE GÖKHAN KÖSE
RAHMİ DEDE FİRUZEYAVUZ H.AŞKIN ŞENCAN
SEYHUN ÖNER LEYLA OLGAÇ HÜSEYİN ŞENAY
YASEMİN ÖZARSLAN MELİH TÜRA İLKE ÇALIŞKAN
YUSUF ÖZDAMAR MUHSİN KAPUCİ İSMAİL BÜLENT KIZILKAYA
MURAT KÖSELER LEYLA OLGAÇ
MUSTAFA KASIM BOYACI MÜGE BOYACI TUNCEL
NACİ YILMAZ NACİ YILMAZ
ÖZLEM KÖPRÜLÜ BAĞBANCI NİZAMETTİN KAYA
TANJU YÜZEN ÖZLEM KÖPRÜLÜ BAĞBANCI
TİJEN ECE ÖZ SERHAN GÜLER
ÜMMÜHAN ALPTEKİN SEYHUN ÖNER
ÜZEYİR GÜVEN ŞİRİN RODOPLU ŞİMŞEK
ÜZEYİR GÜVEN
Kent ve Mimarlık Komitesi Üyeleri: Dış İlişkiler Komitesi Üyeleri: Basın – Yayın Komitesi Üyeleri:
A.NURAY ADAL AZİZ AKINCITÜRK MELİH TÜRA
ALİ TUĞCU BAŞAK KUYUMCU NACİ YILMAZ
ASİYE TUĞÇE ÇAĞLAR BAŞAK ÖLMEZ RENGİN BECEREN ÖZTÜRK
ASLIHAN KÖSE ELİF ÇIRAKLAR A.NURAY ADAL
AYHAN ABANOZCU ELİF ŞEHİTOĞLU MURAT TAŞ
AYKAN İYİZAMAN ENGİN ÖZDEMİR SERKAN SAPAN
AYLİN UYAR EVREN BÖKE ARZU ÇAHANTİMUR
BEHÇET ERDOĞDU FATMASARI BERGAMO EROL PÜRCÜ
CAN ŞİMŞEK GÖKHAN KÖSE TÜLİN VURAL
ELİF ACAR BİLGİN LEYLA OLGAÇ ÖZNURTOPÇU KAYMAK
ERDAL MELİKŞAH M.ORHAN EFE ELİF ŞEHİTOĞLU
ERDOĞAN EMRE M.TAYFUR KÖKTAY ÜMMÜHAN ALPTEKİN
ERSİN GÖKTEPE MESUTŞEHİR HÜSNİYE ÖZATALAY
EVREN BÖKE MURAT KÖSELER HAFİZE İPEK OĞUZ KALYONCU
İSMAİL BÜLENT KIZILKAYA MURAT SERT BERNA BERFİN KAYGISIZ
KORHAN EROL MUSTAFA YILMAZ İREM GONCA CANKUR
M.DERYA KANGAL NURDAN BALLISOY BAŞAK GENÇOĞLU
METİN TUNÇEL ÖZLEM KÖPRÜLÜ BAĞBANCI CEYDA ÇİFTÇİ
MİTHAT KIRAYOĞLU SERDAR ÇAKMAK ERDAL MELİKŞAH
MUHSİN KAPUCİ SERHAN GÜLER EVREN BÖKE
MURAT KÖSELER ŞAHİN BİBA FİRUZE YAVUZ
MURAT SERT TİJEN ECE ÖZ
MUSTAFA KASIM BOYACI
NİZAMETTİN KAYA
NURDAN TOPOĞRAF
OSMAN AYRADİLLİ
OSMAN BAĞCI
RECEP DEMİRHAN
SEYHAN AĞIN
SİBEL POLAT
ŞAHİN BİBA
ŞİRİN RODOPLU ŞİMŞEK
TANER SEÇKİN
TANJU YÜZEN
ÜMMÜHAN ALPTEKİN
ÜZEYİR GÜVEN
Bilişim Komitesi Üyeleri:
MURAT CELLAT
SİBEL GÖLEMEN
ONUR ATAÇ
ERDAL MELİKŞAH